Future of Obsolence Management

Converge, een dochteronderneming van Arrow Electronics, heeft de details bekend gemaakt van de tweede, jaarlijkse, Future of Obsolescence Management (FOM) conferentie die op 13 en 14 september 2016 wordt gehouden in Amsterdam. FOM biedt een 360° overzicht van de impact van component obsolescence management op de industrie en verduidelijkt wat de behoeften zijn van de verschillende stakeholders. FOM vertegenwoordigt de praktijkervaringen over obsolescense management en daagt de deelnemers uit samen na te denken over de oplossingen van morgen.

Tijdens de conferentie komen experts met elk een uniek perspectief in de supply chain aan bod. Zij zullen hun inzichten aan de hand van praktijkervaringen uiteenzetten omtrent de meest effectieve oplossingen voor het beheer van van obsolescense. 

De presentaties op woensdag 14 september behandelen de uitdagingen in het kader van obsolescense management met praktijkvoorbeelden uit de auto-, luchtvaart- en transportindustrie. Daarnaast komen  sprekers aan bod vanuit Arrow en andere bedrijven die alle aspecten van de supply chain behandelen, inclusief productie, testen en distributie. De formele sessie wordt afgesloten met een gemodereerd debat waarbij de sprekers vragen van het publiek beantwoorden.

Converge organiseert een netwerkgelegenheid op de dag voor de conferentie met een diner en een boottocht over het IJ en de Amsterdamse grachten. Zowel de netwerkgelegenheid als de conferentie worden door Converge gratis aangeboden.
 

Kijk hier voor meer informatie