Citius Engineering vangt groei op met nieuw gebouw

Om de snelle groei van zijn activiteiten te ondersteunen en tegelijk nog dichter bij zijn core business te komen, heeft Citius Engineering zijn intrek genomen in een nieuwbouw op het Liège Science Park in Luik (BE). Citius Engineering is gespecialiseerd in het design en de ontwikkeling van industriële robots en andere machines.

In het nieuwe gebouw van 2000 m2 wil Citius die activiteiten verder uitbouwen en zich positioneren als Waalse topspeler in het ontwerp en de realisatie van machines op maat en in advies- en engineeringdiensten voor de industriële sector.

Samen met de groei van de activiteiten van Citius Engineering nemen ook de personeelsbehoeften toe. Momenteel is de onderneming op zoek naar een twintigtal nieuwe medewerkers die in de loop van het jaar zullen worden aangeworven.

"Ons vorige gebouw was echt te klein geworden. We hadden niet voldoende ruimte om machines te ontwerpen. Het Science Park is bovendien een omgeving die helemaal bij het DNA van onze onderneming en onze activiteiten past. We zitten er heel dicht bij onze klanten en de andere bedrijven waarmee we samenwerken", aldus Gregory Reichling, de ceo van Citius.