Pilz Nederland heeft aan de Havenweg 22 in Vianen de eerste paal geslagen voor de bouw van haar nieuwe kantoorpand.
Tijdens een feestelijke gebeurtenis sloeg Jan Tournois, de directeur van Pilz Nederland, de eerste paal, nadat de medewerkers er een geluksboodschap op hadden geschreven. Projectenbureau F5 uit IJsselstein draagt zorgt voor de bouw van het representatieve pand.
Pilz heeft straks de beschikking over aanzienlijk meer kantoorruimte (een verdubbeling in oppervlakte), een representatieve showroom op de begane grond en een ruime werkplaats voor de engineerings-afdeling.
Bij Pilz werken 35 medewerkers en voor hen is dit een belangrijke verbetering. Het pand biedt tevens mogelijkheden voor het geven van cursussen, workshops en demonstraties. Nieuw is de 3D ruimte. Pilz wil hierin samen met klanten in het ontwerpfase van de machine op een innovatieve, moderne en praktische manier de gevaren in kaart brengen..
Ook is extra aandacht besteed aan het optimaliseren van de werkomstandigheden voor medewerkers. De recentste veiligheidseisen zijn aangehouden en de ergonomie is flink verbeterd. Ook de omstandigheden qua licht en geluid zijn optimaal uitgevoerd, door bijvoorbeeld veel ramen toe te passen in het ontwerp.
In het voorjaar van 2013 zal het pand feestelijk worden geopend. Dan krijgen klanten en leveranciers de mogelijkheid om het pand te komen bezichtigen.
Pilz is nu tijdelijk gevestigd op de Lange Dreef 13A, Vianen. Vanaf medio mei 2013 is het adres weer Havenweg 22, 4131 NM Vianen.


