Masterclass veiligheidsgedrag (4 dagen)
Volg dan de 4-daagse Masterclass Veiligheidsgedrag op 26, 27 oktober, 9 en 10 november 2016. Pilz heeft deze in samenwerking met onderzoeksbureau Nolost Capital ontwikkeld. U leert hoe u negatieve energie om kan zetten in wenselijk gedrag en dus betere kwaliteit en verhoogde productiviteit kunt verkrijgen.
De opzet van de modules is vooral gericht op de aspecten: gedrag, motivatie, praktijk, meten van gedrag, observeren én netwerken. De modules zijn ook afzonderlijk te volgen.
Doel
In deze training leert u de oorzakelijke aspecten van gedrag. U leert het concept gedrag en leert wat gedrag beïnvloedt. U leert hoe u in de praktijk de oorzaken van risicogedrag kunt meten en/of observeren en hoe u hiermee om kunt gaan en hoe de oorzakelijke aspecten kunt corrigeren. Hoe kan u in de praktijk het risicogedrag tot een minimum terugbrengen en hoe kunt u negatieve energie omzetten in wenselijk gedrag en dus een betere kwaliteit en verhoogde productiviteit verkrijgen?
Aanmelden: http://opleidingen.pilz.nl/masterclass_veiligheidsgedrag
09.00-16.00 uur incl.lunch