RS Components (RS), het handelsmerk van distributeur Electrocomponents, gaat nauw samen te werken met Siemens. De partijen willen gezamenlijk klanten helpen bij de uitfasering van het assortiment Sirius 3SB3 22mm-drukknoppen van de fabrikant en de migratie naar de Sirius ACT-reeks van Siemens.
In oktober 2017 kondigde Siemens het begin aan van een geleidelijke uitfasering – verspreid over twee jaar – van zijn 22 mm Sirius 3SB3 regel- en signaleringsapparatuur. Zo hebben klanten voldoende tijd om over te stappen op de nieuwere reeks ACT-drukknopapparaten. Siemens staakt vanaf oktober 2019 de levering van de Sirius 3SB3.
Om klanten zoals machine- en paneelbouwers te helpen bij de migratie naar het ACT-assortiment, heeft TS een kruisverwijzingslijst opgesteld van SB3 tot CT-apparaten. Deze lijst, beschikbaar op de RS-website, bevat de RS-voorraadnummers en Siemens-onderdeelcodes, naast verdere informatie voor een soepele overgang voor klanten. RS stelt daarnaast een speciale pagina op de DesignSpark-website beschikbaar om klanten alle belangrijke informatie en beschikbare tools op één plek aan te bieden.


