Bestaat er een correlatie tussen bedrijfsgrootte en de aversie ten opzichte van innovatie? En is dat bij de wat kleinere onderneming een kwestie van budget? En wat staat de grotere bedrijven in de weg om voortvarend te werk te gaan? Is het ontwerpproces te veel onderverdeeld en heeft niemand meer het overzicht?
Mark Rahusen van EDS Innovation kan in elk geval niks met "nee, dat gaat niet". Leer van Mark hoe je de grootste innovatiekansen identificeert en hoe je links of rechtsom hetzij via Inkoop, of via Productie of via Logistiek je gelijk kan halen. Lukt het dan nog niet, dan mag je hem altijd bellen.
Mark Rahusen, directeur EDS Innovation
Na het afronden van zijn master Werktuigbouwkunde aan de TUDelft begon Markus Rahusen bij Corus-Tata Steel waar hij aan projecten met onder andere Philips, DAF, en Dell heeft gewerkt. Altijd al geïnteresseerd in het vertalen van eisen van klanten naar oplossingen, ongeacht het proces dat het product nodig heeft, leert Markus hier wat wel en niet werkt. Zijn liefde voor nieuwe technologieën en ondernemerschap groeit met deze projecten en in 2010 startte Markus zijn eerste bedrijf: EDS Innovation. Door zijn eigenwijze manier van werken creëerde hij meer en meer ingangen, bij zowel grote starre als kleine en middelgrote organisaties. Vanwege de groei aan projecten richt Markus EDS Casting&Forging; de onderneming groeit in vier jaar tijd groeit van twee naar tien medewerkers en beleeft op dit moment het beste jaar tot nu toe.
Mark Rahusen geeft een presentatie op de Constructeursdag 2017


