Ruud Wildschut is sinds 1 oktober 2011 bij Mitsubishi Electric werkzaam als business development manager voor de Benelux. Wildschut vormt de schakel tussen Mitsubishi Electric’s Europese industriële automatiseringstak en partners Esco, Hiflex, Imtech en Koning & Hartman, die in de Benelux actief zijn als distributeur van Mitsubishi Electric’s industriële automatiseringsproducten, zoals PLC’s, inverters, GOT’s, servo’s, robots en LVS.
Hartmut Pütz, executive president van Mitsubishi Electric’s Factory Automation European Business Group zegt: "Ruud heeft een ruime ervaring op de automatiseringsmarkt, waaronder enkele jaren als sales director van Koning & Hartman, dat van oudsher een partner van ons is. Hierdoor is hij de aangewezen persoon om een brug te slaan tussen ons en onze lokale partners. Hij gaat zich concentreren op de ondersteuning van de Benelux- partners bij al hun activiteiten op het gebied van de sales en bedrijfsontwikkeling om de verkoop in deze belangrijke industriële regio te stimuleren".
Wildschut heeft door zijn leidinggevende functies als sales manager voor de Benelux en Engeland bij Crouzet en als sales director voor de fabrieksautomatisering bij Koning & Hartman een uitgebreide ervaring in de automatisering. Over zijn nieuwe baan bij Mitsubishi Electric zegt hij: "Dit wordt een spannende tijd, waarin we proberen onze Benelux-partners te helpen om de nagestreefde groeicijfers in deze regio te behalen. Ik verheug me erg op deze nieuwe uitdaging".


