Chantal Baas nieuwe branchemanager FPT-Vimag

Chantal Baas is benoemd tot branchemanager van de Federatie Productie Technologie (FPT) en sectie Vimag. Chantal volgt daarmee Gert Jan Braam op die de afgelopen jaren leiding gaf aan de FPT en aangesloten secties.

Chantal Baas heeft haar universitaire opleiding voltooid in Amsterdam en vervulde vervolgens verschillende (project)managementfuncties bij het ministerie van Economische Zaken, directie Handel en Industrie. Vooral op het snijvlak van belangenorganisaties en bedrijfsleven, publiek private samenwerking en diverse initiatieven met brancheverenigingen in de industrie heeft zij specifieke ervaring opgedaan.

Gert Jan Braam zet zijn loopbaan als zelfstandig ondernemer voort als partner van The Recruitment Company in Rotterdam. In het kader van een professionele overdracht van werkzaamheden en de afronding van een aantal lopende activiteiten zal hij tot en met de Techni-Show 2012 in deeltijd actief blijven voor de FPT en sectie Vimag. Het management van de FPT sectie COP, Centrum voor Ontwerp en Productie blijft onder de verantwoording van Barend Nesse.