Koning & Hartman legt FttH netwerk aan in ’s Heerenberg

Koning & Hartman heeft van Reggefiber de opdracht ontvangen voor de aanleg van een Fiber to the Home (FttH) netwerk in ‘s-Heerenberg voor circa 4000 aansluitingen.

"Dit project in ’s Heerenberg bevestigt de groei van de behoefte aan FttH in Nederland. Onze Network Services afdeling is turnkey specialist in geïntegreerde netwerkoplossingen en werkt nauw samen met bekende network operators. Wat ons uniek maakt is onze jarenlange ervaring als network operator. Hierdoor weten wij precies wat een opdrachtgever nodig heeft en van ons verlangt", aldus Oswald Coene, Algemeen Directeur Koning & Hartman. 

Reggefiber houdt zich bezig met het aanleggen, exploiteren en beheren van communicatienetwerken, in het bijzonder glasvezelnetwerken, in heel Nederland. De ambitie van Reggefiber is om alle huishoudens in Nederland op glasvezel aan te sluiten. Koning & Hartman staat opdrachtgevers zoals Reggefiber bij op verschillende fronten. Van consultancy, ontwerp en vergunningaanvraag, tot en met uitvoering, projectbewaking, en oplevering. 

Het project in ‘s-Heerenberg dient in 2011 te worden afgerond. Er is al sprake van nieuwe FttH-netwerk opdrachten voor Koning & Hartman voor andere gemeentes in Nederland