PTC heeft met Creo 1.0 en de eerste apps een nieuwe familie van 3D CAD-software geïntroduceerd. Op de website www.creo.info geeft leverancier GPO Solutions uitvoerige toelichting op deze programmatuur.
Naast uitleg over de visie bevat de Creo-website filmpjes die een indruk geven van de software.
De technologische innovatie van PTC begon met de introductie van de allereerste parametrische 3D CAD-software, Pro/Engineer. Nu, ruim 20 jaar later, komt PTC met Creo. Met de technologie van Creo worden volgens de leverancier de grootste problemen in de huidige CAD-markt opgelost en kan de complete organisatie deelnemen aan het productontwikkelingsproces en zo creativiteit, teamwork, efficiëntie en waarde aan het product toevoegen.
GPO Solutions is leverancier van de PLM-oplossingen van PTC in Nederland. Sinds 1993 levert men diensten en producten binnen de 3D ontwerp- en maakindustrie.
De introductie van Creo werd vorig jaar al aangekondigd en vindt nu volgens planning plaats.


