Omdat de organisatie van Eurolectron onvoldoende groot was om de markt optimaal te kunnen bedienen, is het bedrijf op zoek gegaan naar een krachtige overnamepartner. Die is gevonden in de firma Romex in Rhenen.
Eurolectron is al ruim 45 jaar actief in e markt voor test- en meetgerelateerde producten en diensten en ook als leverancier van soldeersystemen, ESD-materialen, labels en machines en producten voor printplaatassemblage. In de loop der tijd heeft het bedrijf zich steeds meer toegelegd op testprobes, testfixtures en testprogramma’s voor in-circuit testsystemen.
Romex kent een al meer dan 40-jarige geschiedenis in de levering van ESD- en cleanroom-producten, maar ook van soldeer- en desoldeerstations, inspectie- en reparatiesystemen en andere verbruiksartikelen voor de PCB-assemblage-industrie.
Met de overname per 1 februari ontstaat bij Romes een nieuwe afdeling Testen en Meten. Het management van deze afdeling zal worden gevoerd door Peter van Oostrom, die ook binnen Eurolectron veranwoordelijk was voor deze activiteiten.


